Kód: 815/M 815/L 815/XL Zvolte variantu | Značka: Vagus

PÁNSKÁ MIKINA DĚTSKÝ KLÍČ - ČERNÁ

Neohodnoceno
1 390 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta:
Kategorie: Pánské

Výjimečná limitovaná edice k 20. výročí založení Dětského klíče Šumperk, o.p.s..

Posláním této společnosti je poskytování sociálních služeb osobám s kombinovaným postižením, především osobám s poruchami autistického spektra a jejich rodinám, a zajištění nezbytné pomoci a podpory.

Veškerý zisk z prodeje těchto mikin, které máme v pánské i dámské verzi, bude věnován na vybavení interiéru nového asistenčního domu pro osoby s PAS (porucha autistického spektra) v Temenici u Šumperka.

Web Dětského klíče Šumperk, o.p.s. - http://www.detskyklic.cz/

"Hesla jako láska, klid, vnitřní bouře, porozumění a komunikace byla tím, co vedlo mou ruku. Autistu na obrázku znázorňuje modrý králíček,který je obklopen svým bohatým vnitřním světem. Modrá barva není pouze barvou komunikace, ale symbolizuje také soulad, klid a on bohatý vnitřní svět, jehož pestrost je potřeba pochopit a nechat se jí inspirovat. Někteří z nás ještě nedošli poznání, ale ti z nás, kteří se nechali vtáhnout laskavým srdcem autisty do jeho barevného a mnohdy i nadáním plného světa, si do života přinesli velkou tubu modré barvy a tím se stali pravými altruistickými králíky a náleží jim za to pomyslná modrá koruna." 

Autorka Veronika Fousová o hlavním motivu této mikiny / https://verunfou.portfoliobox.net/

  • Ručně malovaný design od Veroniky Fousové
  • Limitovaná edice v dámském i pánském provedení
  • Výtěžek z prodeje bude věnován společnosti Dětský klíč Šumperk, o.p.s.